LOS VİVANCOS
LOS VİVANCOS Tarihi 12
LOS VİVANCOS Tarihi 20:00
LOS VİVANCOS

Flamenko'nun Prensleri LOS ViVANCOS son gösterileri “Aeternum

Los Vivancos...Bağlılık yemini...Okuma yazmayı bile öğrenmeden enstrüman çalmaya başlayan, aynı kanı taşıyan, flamenko ateşiyle sahneleri yakan 7 kardeşin dans yemini.

Sihir dolu ve senfonik müziklerle zenginleşen, epik bir flamenko gösterisi olan “Aeternum” dans severlere doğaüstü olayları ve limitlerini sorgulayan bir dans şöleni sunuyor

“Eğer şahinin yazgısı göğün en yükseklerine uçmaksa, bizim yazgımız da birlikte dans etmek” diyen Los Vivancos çocukluklarından bu yana hep birlikte dans eden yedi kardeşten oluşuyor. Los Vivancos üyeleri küçükken ailelerine yaptıkları gösterileri birlikte gittikleri Barselona Dans Konservatuarı’yla profesyonel alana taşıdılar. Okul sonrası bir süre solo kariyer sürdüren kardeşler ayrı ayrı da başarılı çalışmalara imza attılar. Eğitim hayatları Madrid’den Londra’ya, Vancouver’dan Hollanda’nın ünlü Bale Tiyatrosu’na uzanan Los Vivancos üyeleri 2004’te bir araya gelip Los Vivancos’u kurdular ve o günden bu yana katıldıkları televizyon programları, festivaller ve A.B.D, Hollanda, Belçika, İngiltere, Kanada, Kolombiya, Fransa ve İspanya’da gerçekleştirdikleri özel gösterileriyle dinamizmleri, teknikleri ve uyumlarıyla izleyenlere unutulmaz ve keyifli anlar yaşatıyorlar. 7 kardeşin öyküsünü anlattıkları gösterileri “7 Hermanos” ile dünyayı dolaşan ve 30 ülkede milyonlarca kişiye ulaşan Los Vivancos, yeni gösterileri “Aeternum” ile sihirli bir atmosfer sunarak senfonik müzikler ile muhteşem bir flamenko şöleni sunuyor. Los Vivancos tarafından bestelenen birbirinden güzel müziklerin prodüksiyonu sinema severlerin Goya ödüllü 'The Orphanage (2007)' ve 'Julia's Eyes' filmlerinin müziklerinden tanıdığı Fernando Velazquez imzalı. 100’ü aşkın müzisyeni ile Budapeşte Senfoni Orkestrası tarafından kaydedilen müzikler şovu destansı bir gösteriye çeviriyor. Gösterinin sanat danışmanı ünlü "Cirque du Soleil" ile adını duyuran Daniele Finzi Pasca ile Julie Hamelin ve grubun kendisi. Daha önce "Corteo" adlı gösterisi ile büyük övgüler alan Daniele Finzi Pasca Los Vivancos için de harikalar yaratıyor.

LOS VİVANCOS Bilet Fiyatı 65–55-45–35
Etkinliği Sosyal Medyada Paylaş!
Gelecek Etkinlikler
TOMATİTO
TOMATİTO
Müzisyen bir aileden gelen José, Taberna Gitana gibi önemli kulüplerde henüz çocukken sahne almaya baş...
20:00
14 Aralık
Detaylı Bilgi
OPERA TWİNS & İBB KENT ORKESTRASI
OPERA TWİNS & İBB KENT ORKESTRASI
Bazen hayat renksiz ve monoton gelir. Ve müzikaller bir anda karşınıza çıkar ve sizi kendine a...
20:00
15 Aralık
Detaylı Bilgi
CRR SOLİSTLERİ
CRR SOLİSTLERİ
CRR Solistleri "Üflemeli Çalgılar Beşlisi" Carter Elliot Üflemeli Çalgılar Beşlisi (1...
20:00
18 Aralık
Detaylı Bilgi
LES VENTS FRANÇAIS & ERIC LE SAGE
LES VENTS FRANÇAIS & ERIC LE SAGE
Program: A.CAPLET: Nefesli çalgılar ve piyano için Beşli L. FARRENC: Nefesli çalgılar ve pi...
20:00
20 Aralık
Detaylı Bilgi
YENİ YIL KONSERİ BELTANGO & CRR  SENFONİ ORKESTRASI
YENİ YIL KONSERİ BELTANGO & CRR SENFON...
YENİ YIL KONSERİ BELTANGO QUINTET & CRR İSTANBUL SENFONİ ORKESTRASI “ BELTANGO SYMPH...
20:00
27 Aralık
Detaylı Bilgi