OPERA TWİNS & İBB KENT ORKESTRASI
OPERA TWİNS & İBB KENT ORKESTRASI Tarihi 15
OPERA TWİNS & İBB KENT ORKESTRASI Tarihi 20:00

Şef: Kamil Coşkun
Solistler: Didem Balık, Sinem Balık
Konuk Sanatçı: Emre Altuğ

Bazen hayat renksiz ve monoton gelir. Ve müzikaller bir anda karşınıza çıkar ve sizi kendine aşık eder. Hangi tür müziği dinlerseniz dinleyin, müzikaller sizi bir yerden mutlaka yakalar, kendi dünyasına çeker. Her çağın vazgeçilmezidir, hayatın da kendisidir onlar.

Didem Balık ve Sinem Balık ile kendinizi sahnenin içinde “Don’t Cry For Me Argentina” veya “7 Kocalı Hürmüz” müzikalini birlikte mırıldanırken bulacaksınız.

İBB Kent Orkestrası eşliğinde OperaTwins’in sesi size “Phantom of the Opera”, Memory Oz Büyücüsü’nden “Over The Rainbow” size romantik duygular hissettirirken “Lüküs Hayat”, “Kabare”, “Dancing Queen” ve “Money, Money, Money” gibi eğlenceli ve hareketli müzikallerle yerinizde duramayacaksınız.

Didem & Sinem Balık Kardeşler

Didem Balık ve Sinem Balık kardeşler, 2000 yılından beri “OperaTwins” olarak aralarında Avusturya ve Türk cumhurbaşkanları, Benin kralı, Viyana eyalet ve belediye başkanları, parlamenterler, prens, prenses ve kontların bulunduğu, dünyanın çeşitli şehirlerinde; Viyana, Linz, New York, Washington D.C., Antalya, Ankara, İstanbul, İzmir, Düsseldorf, Essen,Frankfurt, Galaz’da konserler verdiler. Viyana Belediye Sarayı, Birleşmiş Milletler, Hoffburg Sarayı, Türk Büyükelçiliği, Düsseldorf Parlamentosu, Brüksel Avrupa Parlamentosu, Washington DC’de Stratmore Music Center, New York Türk Festivali, Light House’da konserler yaparak beğeni toplayan Didem Balık ve Sinem Balık kardeşler, 7 dildeki repertuvar çeşitliliğiyle birçok uluslararası festivale katılan OperaTwins’in repertuvarlarında; opera aryaları, düetlerinin yanı sıra, Broadway Müzikalleri, operetler, Zarzuella, film müzikleri, Türk bestecilerinden eserler de bulunmaktadır. OperaTwins’in “Aşk ve Tango” albümü yakinda dinleyicisiyle buluşacak.

İBB Kent Orkestrası

Orkestra; 1989 yılında kuruculuğunu ve şefliğini üstlenen Ekrem Tekeşin’in gayretleri ile oluşturuldu. İstanbul gibi büyük bir metropolün ihtiyacı olan orkestra, klasik, pop, Türkçe pop, Türk halk müziğinden ezgiler, müzikaller, film müzikleri ve yabancı pop müzik repertuvarı ile halkımızın özlem duyduğu sanatsal boşluğu başarıyla doldurdu. İBB Kent Orkestrası, başta CRR Konser Salonu olmak üzere birçok konser salonu ve halka açık konser alanlarında müzik ziyafeti sunarken, yurt dışı ve yurt içi konserleriyle ödüller alarak ülkemizin haklı gururu oldu. Üniversiteler, okullar, parklar gibi alanlarda ücretsiz halk konserleri veren orkestra; yerli yabancı önemli solist ve müzisyenlere başarı ile eşlik etti. 2008 yılından itibaren yaylı sazların katılımı ile “Senfonik Pop Orkestrası” çehresine bürünen orkestra, aranjmanlarını yapıp aynı zamanda orkestranın şefliğini yürüten Kamil Coşkun’un önderliğinde yılda en az elli konser ile izleyenlerine ulaşmaktadır.

OPERA TWİNS & İBB KENT ORKESTRASI Bilet Fiyatı 70-60-50-40
Etkinliği Sosyal Medyada Paylaş!
Gelecek Etkinlikler
CRR SOLİSTLERİ
CRR SOLİSTLERİ
CRR Solistleri "Üflemeli Çalgılar Beşlisi" Carter Elliot Üflemeli Çalgılar Beşlisi (1...
20:00
18 Aralık
Detaylı Bilgi
LES VENTS FRANÇAIS & ERIC LE SAGE
LES VENTS FRANÇAIS & ERIC LE SAGE
Program: A.CAPLET: Nefesli çalgılar ve piyano için Beşli L. FARRENC: Nefesli çalgılar ve pi...
20:00
20 Aralık
Detaylı Bilgi
YENİ YIL KONSERİ BELTANGO & CRR  SENFONİ ORKESTRASI
YENİ YIL KONSERİ BELTANGO & CRR SENFON...
YENİ YIL KONSERİ BELTANGO QUINTET & CRR İSTANBUL SENFONİ ORKESTRASI “ BELTANGO SYMPH...
20:00
27 Aralık
Detaylı Bilgi